Koldusok vagyunk – Beszélgetőkönyv az evangélikus lelkiségről

Mid van, amit nem kaptál? – Németh Zoltánt kérdeztük megajándékozottságról, továbbajándékozásról

Frissítve: 2024.01.16. 10:57
Beküldte galambos - 2023, május 5 - 09:41
Hasznos útitársunk lesz a konfirmáció és az elköteleződés évében Németh Zoltán lelkész Koldusok vagyunk – Beszélgetőkönyv az evangélikus lelkiségről című kötete. A szerzővel együtt lapoztuk fel a kötetet, amelynek szövegeibe korábbi gyülekezeti lelkészi szolgálatának tanulságait éppúgy beleszőtte, mint az egyházunk országos irodája gyülekezeti és missziói osztályának élén szerzett közel tízéves vezetői tapasztalatát. A kötet segítségével – ahogy fogalmaz – elindulunk egy csodálatos, pazarul berendezett épület hosszú folyosóján, benyitunk egy-egy ajtón, ide belépünk, és elidőzünk, oda pedig majd később visszatérünk, de mindvégig szem előtt tartjuk célunkat.

Elő a fedezékből!

Frissítve: 2023.05.11. 12:12
Beküldte galambos - 2023, március 20 - 07:48
A konfirmáció és az elköteleződés évében igazi ajándékkal lepte meg az olvasókat Németh Zoltán lelkész testvérünk, egyházunk országos irodája gyülekezeti és missziói osztályának vezetője. A szinte új műfajt teremtő „beszélgetőkönyv” valós hiányt tölt be az evangélikus könyvpiacon. Lényegre törően informál, korunk nyelvén fogalmazza meg keresztény hitünk és életünk alapkérdéseit. Gáncs Péter recenziója a Koldusok vagyunk – Beszélgetőkönyv az evangélikus lelkiségről című kötetről.

Megjelent a Koldusok vagyunk – Beszélgetőkönyv az evangélikus lelkiségről című kiadvány

Frissítve: 2024.01.23. 14:13
Beküldte galambos - 2023, február 8 - 16:20
Beszélgetőkönyv örök kérdésekről, evangélikus lelkiségről a fiatal felnőttek hangján.