konfirmáció

Megerősítés | A konfirmációi oktatás gyakorlati kézikönyve

Frissítve: 2023.10.21. 14:48
Beküldte galambos - 2023, augusztus 31 - 08:04
A Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodája Gyülekezeti és Missziói Osztályának szerkesztésében és kiadásában megjelent és online változatban is elérhető a Megerősítés | A konfirmációi oktatás gyakorlati kézikönyve című kiadvány.

Igen Isten mellett – Már a jövő évi Szélrózsára hangolt az evangélikus konfirmandusok országos találkozója

Frissítve: 2024.01.16. 10:58
Beküldte galambos - 2023, szeptember 25 - 17:58
Reménység szerint a jövő evangélikus egyházát alkotó fiatalokkal telt meg szeptember 23-án, szombaton a Budapest XVII. kerületében található Riz Levente Sport-​ és Rendezvényközpont. Először rendezték meg az evangélikus konfirmandusok országos találkozóját (EKOT). A mintegy ezer fiatalt megszólító alkalom mottója az idei tematikus év igéjéül is szolgáló mondat volt: „Mindenre van erőm Krisztusban, aki megerősít engem.” (Fil 4,13) Az esemény záró momentumai között a jövő évi Szélrózsa ifjúsági találkozó helyszínét is bejelentették.

Találkozás és elköteleződés – Szidoly Roland az őszi országos konfirmandustalálkozóról

Frissítve: 2023.12.20. 14:36
Beküldte galambos - 2023, június 1 - 15:53
Az evangélikus konfirmandusok országos találkozóját szeptember 23-án, szombaton rendezik meg a budapesti Riz Levente Sport- és Rendezvényközpontban. Szidoly Rolandot, a Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodája Gyülekezeti és Missziói Osztályának osztályvezető-helyettesét kérdeztük a rendezvény előkészületeiről.

Pályázat egyházmegyei konfirmandustalálkozó és konfirmandus csendeshétvége támogatására

Frissítve: 2023.05.02. 15:10
Beküldte galambos - 2023, február 6 - 13:43
A „Konfirmáció és elköteleződés éve 2023” tematikus program keretében egyházmegyei konfirmandtustalálkozóra és konfirmandus csendeshétvégére vonatkozó pályázatokat hirdet a Gyülekezeti és Missziói Osztály.