Dabasra érkezett az Evangélikus képeskönyv

Frissítve: 2022.06.20. 15:29
Beküldte galambos - 2017, május 2 - 10:32
Dabas, Főtér - Kitárult az Evangélikus Nagykönyv, aminek együtt örvendeztünk ma délután: gyülekezetünkből a legidősebbek a legfiatalabbakkal együtt nyitották ki a lakatot, majd fellapoztuk a könyvet.

Dabas, Főtér. Kitárult az Evangélikus Nagykönyv, aminek együtt örvendeztünk ma délután: gyülekezetünkből a legidősebbek a legfiatalabbakkal együtt nyitották ki a lakatot, majd fellapoztuk a könyvet. Aztán az ökumenikus furulyakórus lépett fel, végül az egybegyűltek Istent dicsérő éneke csendült fel.
A meglepetés az evangélikus asszonyok által sütött Luther linzer volt. Luther - mindenkinek - eképpen is: ízlelgessük a reformációt, és olvassuk át a nagykönyvet. Egy májusi sétára mindenkit hív az Evangélikus Nagykönyv, és a Gyóni Evangélikus Gyülekezet.