Lépj be a könyvbe! – Útjára indult az Evangélikus képeskönyv

Frissítve: 2022.06.20. 15:26
Beküldte galambos - 2016, július 22 - 20:09
A Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodájának Gyülekezeti- és Missziói Osztálya egy két méternél is magasabb „Evangélikus képeskönyv”-et készíttetett el a reformáció közelgő 500. évfordulójának tiszteletére. Az óriás könyv ember nagyságú mérete ellenére lapozható, és 12 oldalon mutatja be az evangélikus egyház történetét és jelenét.

Az egyedülálló, köztéri installáció a Wartburg – Templomkert udvar előterében, Taliándörögdön debütál. Érdemes elmenni és személyesen is belelapozni a könyvbe!

Az Evangélikus képeskönyv következő állomása a Szélrózsa evangélikus ifjúsági találkozó volt, ahol a Luther 499.- sátornál is lehetett velünk találkozni.

Ezt követően a könyv Balatonszárszóra kerül, a nyár alatt ott tekinthető meg, ahova várjuk az érdeklődőket!