Egyházmegyei ifjúsági találkozó pályázat │ 2024

Frissítve: 2024.02.15. 17:24
Beküldte galambos - 2024, február 15 - 17:05
A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya pályázatot hirdet az evangélikus egyházmegyék számára ifjúsági találkozó szervezésére.

Egyházmegyei ifjúsági találkozó pályázat

Kiíró: A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya
(A pályázati kiírás INNEN tölthető le.)

Pályázhatnak:
  ● evangélikus egyházmegyék

Kategóriák:
  ● Egynapos egyházmegyei ifjúsági csendesnap.
  ● Egyházmegyei ifjúsági csendeshétvége.

A kategóriák részletesebb ismertetése:
Az evangélikus egyházmegyék 2024. december 1-ig lezajló, egynapos egyházmegyei ifjúsági csendesnap vagy 2-3 napos csendeshétvége  támogatására adhatnak be pályázatot.

A pályázat beadásánál kérjük, vegyék figyelembe, hogy a támogatás elszámolásakor benyújtandó számlák csak az alábbi tételeket tartalmazhatják: utazási költség, belépők, étkezés, szállás, előadói díjak, anyagköltség (fogyó eszközre).

Pályázati kapcsolattartó lehet:
  ● az egyházmegye ifjúsági felelőse
  ● az egyházmegye katechetikai felelőse
  ● az egyházmegye esperese

Egy pályázó egy pályázatot adhat be.  Maximálisan igényelhető támogatás: 250 000 Ft.
A találkozók szervezésekor érvényesíthetjük a teremtett világ értékei iránti elköteleződésünket. A környezeti szempontból is körültekintő szervezés megvalósítását preferáljuk.

A pályázat benyújtásának módja:
Pályázni csak a pályázati elektronikus űrlapon keresztül lehet, amely az alábbi linkre kattintva érhető el:

Egyházmegyei ifjúsági találkozó 2024 - Pályázati űrlap - KATT IDE!

A pályázat beadásának határideje: 2024. március 3. (vasárnap), éjfél

FONTOS! Kérjük, az űrlapon minden leírást figyelmesen olvasson el! A rubrikák alatt néhány esetben a kitöltést segítő fontos információk olvashatók. Ha a kitöltés végén nem kap e-mailt a kapcsolattartó megadott címére, kérjük, írjon a gyulmisz@lutheran.hu-ra egy levelet, amelyből kiderül az is, melyik pályázó jelenti be a hibát.

A benyújtott pályázatokat az „Ifjúság és elköteleződés éve 2024” projekt megvalósításáért felelős munkacsoport bírálja el.

Az elbírálási folyamat lezárása után a támogatottak e-mailben kapnak visszajelzést a pályázat eredményéről. A kiírt határidőn túl beküldött pályázatok érvénytelenek.

A pályázati elszámolást (tartalmit, pénzügyit egyaránt) az egyházmegyei elnökség tagjainak szükséges aláírni és lepecsételni.

Az elbírálás várható időpontja: 2024. március 4.

A kifizetés határideje: az elbírálást követő 15 napon belül.

A támogatás elszámolása:

Tartalmi és pénzügyi elszámolást egyaránt kérünk.

A tartalmi és pénzügyi beszámoló postára adási határideje: 2025. január 31.

A gördülékeny ügyintézés érdekében bátorítunk mindenkit a közvetlenül a megvalósulás utáni időszakban való elszámolásra.

Az elszámolás határidejének elmulasztása jogvesztő!

Abban az esetben, ha a pályázó a kapott támogatásról nem számol el a megadott határidőig, a pályázaton nyert támogatás teljes egészét köteles visszafizetni.

Ha a pályázatban szereplő időpontban a pályázó nem tudja megvalósítani a találkozót, lehetősége van egy alkalommal módosítási kérelem benyújtására, melynek elfogadásáról az „Ifjúság és elköteleződés éve 2024” projekt megvalósításáért felelős munkacsoport dönt. A módosítási kérelmet a felmerült indokot követő nyolc munkanapon belül jelezni kell a támogató felé. Ha a tervezett projekt nem valósul meg, és módosítani sem szeretne a pályázó, az elnyert összeg teljes egészét vissza kell utalnia, az utalásról szóló dokumentum másolatát pedig szkennelve eljuttatnia a gyulmisz@lutheran.hu e-mail címre.

Az elszámoláshoz szükséges mellékelni:
  ● a hiánytalanul kitöltött, majd kinyomtatott elszámolási űrlap aláírt, eredeti példányát,
  ● a pályázati cél megvalósítását igazoló záradékolt számviteli bizonylatok hitelesített másolatait,
  ● a pénzügyi teljesítést (kifizetést) igazoló bizonylatok hitelesített másolatait,
  ● jelenléti ívet.

A felsorolt mellékleteket a hitelesítés miatt csak postai úton tudjuk elfogadni.

A pályázati elszámolási űrlapot, valamint az elszámolással kapcsolatos további tudnivalókat a pályázati eredmény kihirdetése után küldjük a nyertes pályázóknak.

Kérdés esetén keressék bizalommal telefonon vagy e-mailben a pályázati kapcsolattartót:
Varga Nárcisz
E-mail: narcisz.varga@lutheran.hu
1085 Budapest, Üllői út 24.

A pályázati kiírás INNEN tölthető le.