Keresztyén könnyűzenei csoportok támogatása

Frissítve: 2018.10.07. 11:32
Beküldte galambos - 2018, szeptember 20 - 12:59
Magyarország Kormánya egy támogatási program kialakítását tervezi, melynek keretében keresztyén könnyűzenei csoportok anyagi segítséget kapnának. Jelenleg az igények felmérése zajlik, ehhez kérjük a reménység szerint számotokra is megtérülő együttműködéseteket.
Kedves Lelkészek, Gyülekezeti Munkatársak, Ifivezetők!
Magyarország Kormánya egy támogatási program kialakítását tervezi, melynek keretében keresztyén könnyűzenei csoportok anyagi segítséget kapnának. Jelenleg az igények felmérése zajlik, és ehhez kérjük a reménység szerint számotokra is megtérülő együttműködéseteket.
Soltész Miklós államtitkár úr egyházunkhoz intézett kérdései a következők:
- Az Ön gyülekezetében - vagy környezetében - működik-e evangélikus hátterű keresztyén könnyűzenei csoport?
- Mekkora ennek a csoportnak a létszáma?
- A csoportnak milyen tárgyi eszközök beszerzésére lenne szüksége? (Hangszer hangtechnika, stb.)

Idézet az államtitkár úr leveléből: „Az előzetes tervek szerint a támogatás a zenéhez köthető bármilyen eszköz jellegű beruházásra lenne igényelhető.”
Kérjük, hogy akik a fentiek kapcsán információval tudtok szolgálni legyetek szívesek megtenni ezt egy rövid emailban szeptember 24-ig a gyulmisz@lutheran.hu címre elküldve. (Gyülekezet neve, együttes létszáma,  zenei eszközök igénye)

Köszönve az együttműködést, szeretettel:
Gyülekezeti és Missziói Osztály