Megjelent a Napi ige című könyv

Frissítve: 2020.12.28. 15:10
Beküldte galambos - 2019, november 8 - 13:38
A Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Luther Kiadó gondozásában megjelent Napi ige – Lelki útravaló az év minden napjára című áhítatos könyvet közel százharminc evangélikus lelkész írta, hogy az év minden napjára egy-egy rövid elgondolkodtató és töltekező igei tartalmat adjanak az olvasók számára.

Mindannyian keresők vagyunk.
E kötetben százhuszonöt evangélikus lelkész és teológus írt a 21. század nyelvén napi igemagyarázatokat, áldásokat és imádságokat, hogy a Biblia üzenetére nyitott embereknek lehetőséget adjanak az elmélyedésre, a napi elcsendesedésre, az üzenet megvitatására. A kötetben szereplő gondolatok közvetlenek, nem tolakodóak, ugyanakkor módot adnak a Biblia és önmagunk megismerésére. A naponkénti rövid áhítatok a szentírási igékhez kapcsolódva az Istenre és ezáltal a magunkra és másokra figyelést segítik.
Adjon öt percet magának, hogy minden napja barátságosabb és teljesebb legyen!

A Napi ige – Lelki útravaló az év minden napjára című kötet a Luther Kiadó webáruházán keresztül is megrendelhető: https://bolt.lutherkiado.hu/kategoriak/konyvek/napi-ige-663-detail

Napi ige – Lelki útravaló az év minden napjára
Szerkesztette: Galambos Ádám
Gyülekezeti és Missziói Osztály, Luther Kiadó, 2019, 536 oldal, 2000 Ft.

A sorozat online változata itt érhető el.