Pünkösdi Zenés Vigília

Frissítve: 2018.05.26. 12:01
Beküldte galambos - 2018, április 16 - 19:21
Vegyél részt egy közösségépítő ökumenikus alkalmon!

A Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa (MEÖT) Ifjúsági Bizottsága Pünkösdi Zenés Vigíliát szervez 2018. május 17. csütörtök 15-21 óra között a MEÖT kápolnában és a MEÖT kertjében.

Ez egy közösségépítő ökumenikus alkalom lesz, ahol találkozás lehetséges keresztyén testvérekkel.

Gazdag programok között lehet válogatni: pingpong, társasjáték, fényképfal, csocsó, tollas, élőkönyvtár. Jó hangulat, kávé és zsíros kenyér vár.

Dicsőítő zenekarok szolgálnak: Pünkösdi Ifjúsági Csapat, Baptista Dicsőítő Csapat, MKK Zenekar (katolikus), Református Küllő Dicsőítő Zenekar, Metodista MIX zenekar és Evangélikus Taizé csapat.

18 órakor Papp János baptista egyházelnök hirdeti az igét: "...a reménység pedig nem szégyenít meg..." Róm 5,5.

A nap végén taizéi esttel zárunk.

Szeretettel hívunk és várunk!

A rendezvény facebook eseménye: https://www.facebook.com/events/361770247641539/