Nyári kántorképző tanfolyamok a fóti Evangélikus Kántorképző Intézetben

Frissítve: 2019.09.16. 17:06
Beküldte galambos - 2019, február 19 - 06:50
A Kántorképző Intézet nyári bentlakásos tanfolyamai igyekeznek a résztvevőkkel megismertetni az evangélikus egyházzenét egészen az alapoktól elkezdve az igényes orgonazenéig és a lelkesítő közös éneklésig.

Nyári kántorképző tanfolyamok a fóti Evangélikus Kántorképző Intézetben

Pontos napirend segít az idő jó kihasználásában, jut idő gyakorlásra, tanórákra, biblia-olvasásra, játékra és sok-sok éneklésre. Célunk, hogy aki részt vesz egy tanfolyamon, máskor is visszajárjon Fótra, hitében megerősödjön, otthonában pedig aktív gyülekezeti tag legyen. A tanulmányok folytathatók később a téli tanfolyamokon és az Evangélikus Hittudományi Egyetem kántor szakán is.

Az idei nyári kántorképző tanfolyamok időpontjai (és vezetői) a következők:
1. tanfolyam: június 27–július 13. (Bence Gábor)
2. tanfolyam: július 18–augusztus 3. (Németh Sándor)
3. tanfolyam: augusztus 6–22. (Kertész Botond)

A jelentkezéssel kapcsolatban bővebb információ (és letölthető jelentkezési lap) az intézet honlapján érhető el: http://kantorkepzo.lutheran.hu.

A 17 napos tanfolyamok díja 48 ezer Ft. A tanfolyamdíj a szállást és a teljes ellátást, valamint az oktatás költségét is magában foglalja. Testvérek együttes jelentkezése esetén kedvezményt adunk a díjból.

Jelentkezési határidő: május 31.