Álláspályázat: gyermek és ifjúsági referens

Frissítve: 2019.08.04. 10:46
Beküldte galambos - 2019, május 27 - 17:00
A Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Iroda, Gyülekezeti és Missziói Osztálya gyermek és ifjúsági referens munkakörbe várja leendő munkatársainak jelentkezését.

FELHÍVÁS 2 álláshely betöltésére
A Gyülekezeti és Missziói Osztály gyermek és ifjúsági referens munkakörbe heti 40 órás és heti 20 órás munkaidőben várja leendő munkatársak jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák:
országos evangélikus táborokkal, ifjúsági pályázatokkal, hittanversennyel, bábfesztivállal kapcsolatos adminisztráció,
szervezési feladatok
telefon-, e-mailkezelés,
dokumentációk, táblázatok készítése,

Az álláshoz tartozó elvárások:
minimum középiskolai végzettség,
felhasználó szintű számítógépes ismeretek (elsősorban word, excel, belső levelező rendszer),
megbízhatóság, önállóság, rugalmasság,
jó együttműködési, kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség,
gyors és pontos munkavégzés,
csapatmunkában való aktív részvétel, együttműködés,
terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
jártasság internetes tartalomkezelő rendszer használatában,
felsőfokú végzettség,
evangélikus kötődés,
teológiai ismeretek,
gyülekezet vagy evangélikus intézmény ifjúsági munkájában szerzett tapasztalat,
angol vagy német társalgási szintű nyelvismeret
B kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye: elsődlegesen az Országos Irodán (1085 Budapest, Üllői út 24.), alkalomszerűen Magyarországon belül, különböző egyházi rendezvényeken
A munkába lépés kezdete: 2019. augusztus 15.
A jelentkezés határideje: 2019. június 15.
Fizetés: Országos Iroda bértáblája alapján
Munkaidő: rugalmas

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elektronikus úton történő megküldésével a zoltan.nemeth@lutheran.hu e-mail címre.

A pályázati felhívás INNEN tölthető le.