Segítés a segítséghez újra - Pályázati kiírás

Frissítve: 2020.10.21. 17:59
Beküldte galambos - 2020, április 17 - 09:08
A rendkívüli helyzetre való tekintettel egyházunk a március végén megjelent kiírást követően most ismételten rövid határidejű, gyors elbírálású pályázati lehetőséget kínál egyházközségek részére. Beadási határidő: 2020. április 24, péntek 12.00 óra.

A pályázat célja, hogy támogatást nyújtson a gyülekezeteknek a környezetükben élő, a járványügyi helyzetben valamilyen módon érintett személyek, illetve családok megsegítéséhez.

Önrész vállalása nem feltétel, de előnyt jelent. A márciusban már támogatást nyert pályázók is pályázhatnak újra, de az első alkalommal pályázók előnyt élveznek.
(Az önrész jellegét, illetve mértékét a "Megvalósítás tervezetének rövid bemutatása" résznél kérjük leírni.)

A pályázati keret jelen pillanatban 3 millió forint, de folyamatosan keressük a keret bővítésének lehetőségeit.
A nyertesek a megítélt támogatásról beszámoló formájában számolhatnak el, ennek módját az elbírálás utáni értesítő e-mail fogja tartalmazni.

Kérjük, hogy a pályázatot a gyülekezet lelkésze vagy egy általa megbízott munkatárs nyújtsa be. Egy gyülekezetből egy pályázatot fogadunk el, viszont a cselekvési tervnek több, egymástól független eleme is lehet.

A felület az alábbi linkre kattintva érhető el:

Segítés a segítséghez újra pályázati felület - KATT IDE! (külső hivatkozás)

Az online pályázati felület kitöltésének határideje: 2020. április 24péntek 12.00 óra.
Kiértesítés az elbírálás eredményéről április végén várható.

A kialakult helyzetben Istenbe vetett hitünk, egymással való közösségünk erősödését remélve, szeretettel:
az MEE Gyülekezeti és Missziói Osztályának munkatársai