Pályázati felhívás | evangélikus egyházi könnyűzenei szolgálatok fejlesztését célzó hangszer támogatás igénybevételére

Frissítve: 2020.10.21. 17:55
Beküldte galambos - 2020, szeptember 14 - 14:30
A felhívás célja: Evangélikus istentiszteleteket, lelki, ifjúsági alkalmakat színesítő zenei szolgálatok fejlesztése, vallásos könnyűzenei csoportok szolgálati lehetőségeinek bővítése, evangélikus könnyűzenei szolgálattevő együttesek, csoportok hangszeres fejlesztésével. Beadás határidő: 2020. szeptember 28. (hétfő) – 24:00

A Magyarországi Evangélikus Egyház pályázatot hirdet belső, egyházi jogi személyei részére, egyházi könnyűzenei szolgálatok fejlesztését célzó hangszer támogatás igénybevételére.
A vallásos alkotó közösségek, zenei együttesek és zenészek hosszú távú működését biztosító forrásbiztosításról szóló 1046/2019. (II.18.) Korm. határozatban (továbbiakban: Korm. határozat) foglaltak alapján Magyarország Kormánya a kárpát-medencei vallási hagyományok megőrzésével, valamint életben tartása és élővé tétele érdekében támogatja a vallásos könnyűzene alkotói kiteljesedését elősegítő rendszerek kialakítását és fenntartását, valamint társadalmi kiteljesedését elősegítő rendszerek kialakítását és fenntartását.
Az FMO/4/2020/TAM számú, a Filharmónia Magyarország Nonprofit Kft. által kibocsátott Támogatói Okirat alapján a Magyarországi Evangélikus Egyház támogatottként jogosult a fenti célok elérése érdekében 25.000.000 Ft értékben hangszertámogatással segíteni az egyházon belüli, induló és már működő vallásos könnyűzenei csoportokat.

A pályázat kiírása teljes terjedelmében ITT érhető el.

Beadás módja:
Elektronikus, az alábbi pályázati linkre kattintva: https://forms.gle/9ATKgY67jTj5qor6A

Beadás határideje:
2020. szeptember 28. (hétfő) – 24:00

A pályázatok elbírálása:
A pályázatokat a Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztályának kijelölt munkatársai, valamint az őket segítő szakértőkből álló csoport bírálja el.
Tervezett bírálati határidő: 2020. október 16.

Pályázati kapcsolattartó:
Szidoly Roland gyermek- és ifjúsági munkaágvezető, Gyülekezeti és Missziói Osztály
E-mail: roland.szidoly@lutheran.hu
Honlap: gyulmisz.lutheran.hu