A Gyülekezeti és Missziói Osztály 2021-ben megjelent kiadványai

Frissítve: 2023.02.07. 14:23
Beküldte galambos - 2021, december 21 - 10:26
Hálásak vagyunk szerzőinknek, hogy 2021-ben is számos könyvvel, kiadvánnyal járulhattunk hozzá gyülekezeteink életének gazdagításához.
Az idei évben az alábbi kiadványok jelentek meg a Gyülekezeti és Missziói Osztály közreműködésével:

Gyermek és ifjúsági kiadványok:
→ Füller Tímea – Grendorf-Balogh Melinda – Kemény Márton János: Karácsonyi hangolódó (Gyülekezeti és Missziói Osztály – Luther Kiadó)
→ Gerőfi Anna – Kisantal Ágnes – Pete Dóra: Bibliai matricák – Bibliai matricacsomag (Gyülekezeti és Missziói Osztály – Luther Kiadó)
→ Péterné Mestery Rita – Kemény Márton János: Jeremiás és Dániel – Bibliaismereti foglalkoztató füzet és színező (Gyülekezeti és Missziói Osztály – Luther Kiadó)
→ Kerepeszki Anikó – Szűcs Petra – Kemény Márton János: Küldetésben – Kalandozás a prófétákkal Sámueltől Keresztelő Jánosig. Úton a 2022-es hittanversenyre (Gyülekezeti és Missziói Osztály – Luther Kiadó)
→ Grendorf-Balogh Melinda (szerk.): Biblia-Expedíció (Gyülekezeti és Missziói Osztály)

Lelkészek, hitoktatók, gyülekezeti munkatársak szolgálatát segítő kiadványok:
→ Gulyás Péter – Koncz András – Piros Adorján: Túlsó part – Gyakorlati kézikönyv gyülekezetek jövőtervezéséhez (Gyülekezeti és Missziói Osztály)
→ Galambos Ádám (szerk.): Békesség néktek! – Evangélikus gyülekezeti munkaprogramok (Gyülekezeti és Missziói Osztály)
→ Galambos Ádám (szerk.): Épüljetek fel lelki házzá! – Evangélikus gyülekezetfejlesztési program (Gyülekezeti és Missziói Osztály)
→ Kovács Viktor: Gyógyító örömhír – Gyógyító igék, imádságok, énekek (Gyülekezeti és Missziói Osztály – Luther Kiadó)

Lelkiségi kiadványok:
→ Galambos Ádám (szerk.): Szeretetforrás – Lelki útravaló az év minden napjára (Gyülekezeti és Missziói Osztály – Luther Kiadó)
→ Németh Zoltán (szerk.): Húsz perc szíverősítő – Az otthon végezhető egyéni imádság gyakorlata (Második, változatlan utánnyomás. Gyülekezeti és Missziói Osztály)

Kiadványaink többsége a Gyülekezeti és Missziói Osztálynál beszerezhető, vagy a Luther Kiadónál megvásárolható.
Könyveink egy része digitális formában is elérhető: https://gyulmisz.lutheran.hu/digitalis-kiadvanyaink