72 óra kompromisszum nélkül 2018

Frissítve: 2018.10.16. 14:22
Beküldte galambos - 2018, szeptember 10 - 10:24
Tapasztald meg te is az önzetlen segítségnyújtás örömét! Tarts velünk a 11. 72 óra kompromisszum nélkül akción! Tegyünk együtt környezetünkért és a körülöttünk élőkért!

“Amilyen mértékkel ti mértek, olyannal mérnek majd nektek is.” Lk 6,38

Tapasztald meg te is az önzetlen segítségnyújtás örömét! Tarts velünk a 11. 72 óra kompromisszum nélkül! akción, és tegyünk együtt környezetünkért és a körülöttünk élőkért!

Csatlakozz barátaiddal, osztály- vagy közösségi társaiddal Böjte Csaba testvérhez, az akció idei fővédnökéhez, és többezer fiatalhoz, akik országszerte kompromisszum nélkül cselekszenek környezetükért és embertársaikért, mivel hiszik, hogy valóban többek leszünk, ha adunk!

Jelentkezzetek most!

Ha szeretnél részt venni a 72 órában, vagy egy projektet szeretnél regisztrálni, ITT kell jelentkezned.

Mi is az a 72 óra?

Háromnapos önkéntes ifjúsági akció! Mutasd meg, mire vagy képes, és éld át, hogy valóban több vagy, ha adsz!
A 72 óra egy exkluzív kalandtúra a Magyar Katolikus Egyház, a Magyarországi Református Egyház és a Magyarországi Evangélikus Egyház szervezésében.
A 72 óra célja az, hogy a fiatalokat, elsősorban a középiskolás és az egyetemista korosztályt meghívja, hogy ezen a hétvégén tegyék szabaddá magukat arra, hogy segítsenek ott, ahol szükség van rá.

Videó a 2017-es 72 óra kompromisszum nélkülről: