Bárdossy Tamás

Életpályamodelltől Luther-műsorig Bárdossy Tamás gyülekezeti referens, egyházmegyei felügyelő

Frissítve: 2021.10.16. 11:16
Beküldte galambos - 2021, szeptember 9 - 08:47
Az Evangélikus Élet portrésorozatában az egyházunk budapesti Üllői úti országos székházában szolgálatot végzőket szólaltatják meg indíttatásukról, munkájukról, céljaikról. Ez alkalommal Bárdossy Tamással, a Gyülekezeti és Missziói Osztály gyülekezeti referensével, a Dél-Pest Megyei Egyházmegye felügyelőjével, egyben kántorral beszélgettek.

Evangélikusok oázisa a Bánkitó fesztiválon

Frissítve: 2022.09.12. 18:50
Beküldte galambos - 2021, július 14 - 08:32
Meselabirintussal, zarándokúttal, beszélgetésekkel, koncertekkel várta a fesztiválozókat az evangélikus udvar július 8–10. között Nógrád megyében, a Bánkitó fesztiválon. A Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodájának Gyülekezeti és Missziói Osztálya első alkalommal vett részt a közkedvelt rendezvényen.

Evangélikus sziget a Művészetek Völgyében

Frissítve: 2018.09.10. 11:10
Beküldte galambos - 2018, május 22 - 10:13
„A Tarisznya Evangélikus Udvarban olyan helyet találhatunk, ahol ellazulhatunk, felüdülhetünk, találkozhatunk másokkal és magunkkal is” – mondja Bárdossy Tamás, a Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodája Gyülekezeti és Missziói Osztályának munkatársa. A fiatalok megszólításáról, a beszélgető egyházról és a nyitott egyház képéről mesélt a Művészetek Völgye evangélikus udvarának koordinátora.