falinaptár

Jézusról tanulni – színezve, ragasztva

Frissítve: 2020.03.26. 13:14
Beküldte galambos - 2019, január 23 - 08:18
E sorok írójának első Biblia-élménye egy nagyalakú, vastag, piros kötésű könyv volt szép, színes rajzokkal. A „régi időkben” azonban nem volt általános, hogy szemet gyönyörködtető, igényesen illusztrált kiadványok segítsenek a gyermekeknek elmélyíteni a hittanórákon tanultakat. A Luther Kiadó immár harmadik éve élen jár a bibliai történetek élményszerű közvetítésében gyermekek számára, idén például a Jézus élete című matricáskönyvvel, színezőfüzettel és falinaptárral. Péterné Mestery Ritával és Mrkva Renátával, egyházunk országos irodája gyülekezeti és missziói osztályának gyermek- és ifjúsági referenseivel, a színezőfüzet szerkesztőivel beszélgettünk arról, milyen ismeretterjesztő kiadványokat érdemes a kicsik kezébe adni.

Jézus élete családi falinaptár 2019

Frissítve: 2019.02.27. 08:35
Beküldte galambos - 2018, október 10 - 16:00
Családi falinaptár a Jézus élete című matricás album grafikáival a 2019. évre.

Mozgósító Luther-kalendárium – Hogy sikeresen vegyük a családi kanyarokat

Frissítve: 2018.03.21. 14:29
Beküldte galambos - 2018, január 10 - 10:00
Itt az év vége. Pontosabban nekünk, Krisztus-hívőknek adventtel már el is kezdődött az új egyházi esztendő. Talán nincs is ember, aki ne nézne egy kicsit hátra és egy kicsit előre is ilyenkor. Van ismerősöm, aki fellapozza a naptárát, és végigfut a bejegyzéseken. A fontosakat persze nem onnan kell kiolvasnia – azok a szívbe vannak írva –, de egy-egy apróság, amely lassan feledésbe merült, ilyenkor felötlik, és örömmel, hálával, esetleg szomorúsággal tölt el. Isten adott sok jót, és adott elénk próbákat, terheket is… de mindvégig ott volt velünk, ahogy Jézus a feltámadása után megígérte a tanítványainak!

Családi Luther-falinaptár

Frissítve: 2018.02.11. 15:14
Beküldte galambos - 2017, december 3 - 17:44
Családi falinaptár a Luther Márton nyomában című matricás album grafikáival a 2018. évre.