Családos tábor - jelentkezés

Frissítve: 2016.08.14. 08:27
Beküldte galambos - 2016, március 25 - 17:01
A Gyülekezeti és Missziói Osztály családos tábort szervez teljes ellátással a révfülöpi evangélikus üdülőben augusztus 08-től 13-ig. A 2. nyári családos táborra április végéig lehet jelentkezni.

Nagy örömmel és szeretettel küldjük a Gyülekezeti és Missziói Osztály által szervezett 2. nyári családos táborra szóló meghívónkat!

Várjuk a jelentkezéseket ezen a címen április végéig, és a találkozást augusztusban Révfülöpön.

Családos Tábor
2016 augusztus 08-augusztus 13. Révfülöp

Részvételi hozzájárulás személyenként egy hétre:

• Felnőtt: 20000 Ft
  • 10-18 éves: 10000 Ft
  • 4-9 éves: 7000 Ft
  • 0-3 éves: 3000 Ft

A jelentkezéseket várjuk április 30-ig a gyulmisz@lutheran.hu címen.

Az oda és visszautazást mindenkinek magának kell megoldania.
A gyermekeknek és a felnőtteknek külön programot biztosítunk, illetve lesz közös játék, családi vetélkedő, kirándulás a Káli-medence és a Balatonfelvidék mesébe illő tájain.

Ráhangolódásul és felkészülésül a legendás helyek felkereséséhez, illetve a vetélkedőhöz, kérjük a jelentkező családokat, hogy olvassák el Jeney Zoltán: Rév Fülöp meseregényét

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!