Felhívás – 25 éves az Evangélikus Országos Hittanverseny

Frissítve: 2016.04.21. 17:09
Beküldte galambos - 2016, március 23 - 14:56
Az április 9-én Piliscsabán megrendezésre kerülő döntőn szeretnénk megemlékezni az elmúlt 25 év hittanversenyeiről. Szeretnénk fényképeket kiállítani. Különösen örülnénk az első években készült fotóknak!

Az idei évben szervezzük a 25. Evangélikus Országos Hittanversenyt. 1991-ben a Mevisz Gyermekbibliakör vezetők szakcsoportja indította útjára az évente megrendezett vetélkedőt.

A fényképeket digitalizálva a gyulmisz@lutheran.hu e-mail címre, postai úton a Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztály 1450 Budapest, Pf. 21. címére várjuk 2016. április 6-ig a hittanverseny helyszínét és évét megjelölve. Az előhívott fotókat kérésre visszaküldjük, ebben az esetben a fotó hátuljára a postacímet kérjük ráírni.

Köszönettel: A Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársai