Felhívás az Evangélikus Bábfesztiválon való részvételre

Frissítve: 2016.01.27. 12:13
Beküldte galambos - 2015, december 8 - 11:41
Budapest – A Gyülekezeti és Missziói Osztály szervezésében 2016-ban is megrendezésre kerül az Evangélikus Bábfesztivál. Alábbiakban a bábfesztivál felhívását olvashatják.

Kedves Bábcsoport Vezetők!

A Gyülekezeti és Missziói Osztály nevében szeretettel hívom fel a figyelmet rá, hogy az idei évben is meghirdetjük az Evangélikus Bábfesztivált!

Az előző évekhez képest megváltozott a jelentkezési határidő, és a Fesztivál napja is előbbre került. Abban bízunk, hogy így még nem fogy el az energia, és a tanév végi hajrá sem veszi el az időt a jelenléttől!

Jelentkezési határidő: december 15.
A bábfesztivál időpontja: február 27. szombat.

A helyszín a jelentkező csoportok számától függ, ezért kérem, gondolják át, hogy az idei tanévben tudnak-e készülni csoportjaitokkal, és minél hamarabb jelezzék azt felém!

A Bábfesztivál témája: „Áldás leszel” (1Móz 12,2)

A témaválasztás kapcsolódik a 2016-os Szélrózsához, mert reményeink szerint az elkészült színdarabokat ott is be tudják majd mutatni, ezzel is színesítve a 8-14 éves korosztálynak tervezett programokat!

Várom a mihamarabbi visszajelzéseket! Keressenek bátran bármilyen felmerült kérdéssel!

Szeretettel:
Koltainé Somogyi Lilla