Pályázat – Evangélikus gyülekezetek informatikai felszereltségének támogatására

Frissítve: 2016.03.30. 22:27
Beküldte galambos - 2016, január 25 - 12:12
A Gyülekezeti és Missziói Osztály pályázatot hirdet az evangélikus gyülekezetek informatikai felszereltségének támogatására. Jelentkezési határidő: 2016. február 29.

A Magyarországi Evangélikus Egyház gyülekezetei a 2016-os évben a következő eszközökre pályázhatnak:

a) notebook (hordozható) számítógépre, Linux operációs rendszerrel (önrész: 25.000 Ft)

b) multifunkciós nyomtató/fénymásolóra (önrész: 15.000 Ft)

c) projektorra (video-számítógép kivetítőre) (önrész: 30.000 Ft)

Az eszközök külön-külön is pályázhatók, mindegyik eszközből csak egy-egy darab.

Az elnyerhető számítógépek beszerzése központilag történik, egységes konfiguráció alapján, a pályázatról történő döntést követően. A korábbi évekhez hasonlóan márkás eszközöket szerzünk be, melyek bőven alkalmasak a modern irodai munkák elvégzésére (szövegszerkesztés, internetes munka, fényképkezelés). A számítógépekre Linux operációs rendszer kerül telepítésre, mert ez gazdaságosabb, azaz így jóval több számítógép kerülhet beszerzésre, mintha Windowst is vásárolnánk hozzá.

A sikeres pályázók a döntésről értesítést kapnak, eszközeiket az Országos Irodában, előreláthatólag április folyamán vehetik át. Amint az eszközök rendelkezésre állnak, értesítést küldünk.

Különösen indokolt esetben a pályázat elbírálói 50% kedvezményt adhatnak az önrészből, a kérelmező gyülekezet anyagi helyzetére való tekintettel.

A pályázat elbírálói fenntartják maguknak a jogot arra, hogy egyes esetekben a kért eszközkombinációból csak egyes eszközöket biztosítsanak a pályázóknak (pl. számítógépet + projektort kért, de csak számítógépet kap).

A pályázaton szétosztható támogatások 2016-ban rendelkezésre álló kerete: 2 000 000 Ft.

A pályázatokat a 2016. február 29-ig (postai bélyegző dátuma) kérjük postai úton beküldeni a következő címre: "Számítógép pályázat", Országos Iroda, 1085 Budapest, Üllői út 24. Benyújtandó a pályázati űrlap és mellékletei 1 példányban. Határidő után érkező, illetve hiányos (az űrlapot mellőző) kérvények nem kerülnek elbírálásra.

A pályázat kiírója az Országos Iroda Gyülekezeti és Missziói Osztálya, az Internet Munkacsoport közreműködésével.

Érdeklődni a gyulmisz@lutheran.hu címen lehetséges.

A pályázati kiírás ITT érhető el.

A pályázati űrlap ITT érhető el.

Budapest, 2016-01-25

Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztály