Lelkésznő találkozó

Frissítve: 2017.11.20. 14:06
Beküldte galambos - 2017, szeptember 12 - 14:36
Építs (egy)házat! címmel rendezi meg a Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Női Missziói Szolgálat az evangélikus lelkésznők találkozóját 2017. november 18-án szombaton 9.30 és 15 óra között a Budapest-Fasori Evangélikus Egyházközség gyülekezeti termében.

Építs (egy)házat!  címmel rendezi meg a Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Női Missziói Szolgálat az evangélikus lelkésznők találkozóját 2017. november 18-án szombaton 9.30 és 15 óra között a Budapest-Fasori Evangélikus Egyházközség gyülekezeti termében. ( 1071 Budapest Damjanich u 28/b Fsz.1)

Témánk ezúttal a gyülekezetépítés, közösségszervezés lesz, amelyről meghívott vendégeink pódiumbeszélgetés keretében osztják meg saját tapasztalataikat, majd saját hozzászólások, kérdések felvetésére is szeretnénk lehetőséget adni.
Az alkalmat elsősorban női lelkészeknek ajánljuk, de szívesen látunk mindenkit, aki érdeklődik e témák iránt.

A nap folyamán szerény vendéglátást biztosítunk, ezért a részvételhez előzetes jelentkezés szükséges.
Jelentkezni november 7-ig a gyulmisz@lutheran.hu címen lehet.
A találkozó programjáról a későbbiekben részletes ismertetőt küldünk.

Szeretettel várnak mindenkit a szervezők:
Balogh Éva és Pintér Márta