Nyári kántorképző tanfolyamok a fóti Evangélikus Kántorképző Intézetben

Frissítve: 2016.06.26. 16:47
Beküldte galambos - 2016, március 23 - 14:25
A Kántorképző Intézet nyári bentlakásos tanfolyamai igyekeznek a résztvevőkkel megismertetni az evangélikus egyházzenét egészen az alapoktól elkezdve az igényes orgonazenéig és a lelkesítő közös éneklésig.

Pontos napirend segít az idő jó kihasználásában, jut idő gyakorlásra, tanórákra, biblia-olvasásra, játékra és sok-sok éneklésre. Célunk, hogy aki részt vesz egy tanfolyamon, máskor is visszajárjon Fótra, hitében megerősödjön, otthonában pedig aktív gyülekezeti tag legyen. A tanulmányok folytathatóak később a téli tanfolyamokon és az Evangélikus Hittudományi Egyetem kántor szakán is.

Az idei nyári kántorképző tanfolyamok időpontjai (és vezetői) a következők:

1. tanfolyam: június 23–július 9. (Bence Gábor)

2. tanfolyam: július 14–30. (Németh Sándor)

3. tanfolyam: augusztus 2–18. (Kertész Botond)

A jelentkezéssel kapcsolatban bővebb információ az intézet honlapján érhető el: http://kantorkepzo.lutheran.hu.

Jelentkezni emailben vagy hagyományos levélben lehet a kántorképző címén.

A jelentkezés adminisztrációját megkönnyíti ha az innen letölthető jelentkezési lapot használják. (Ha nem a jelentkezési lapot használják, kérjük, küldjenek rövid zenei életrajzot.)

A 17 napos tanfolyamok díja 40 ezer Ft. A tanfolyamdíj a szállást és a teljes ellátást, valamint az oktatás költségét is magában foglalja.

Jelentkezési határidő: május 27.

Kántorképző Intézet