Te is lehetsz a 72 óra kompromisszum nélkül koordinátora!

Frissítve: 2016.03.23. 12:42
Beküldte galambos - 2016, február 23 - 12:14
Önkéntesség, csapatépítés, jó hangulat és jó tettek, vagyis 72 óra kompromisszum nélkül! A szervezők helyik koordinátorok jelentkezését várják. Ne hagyd ki!

A koordinátori munka során szervezőink két jó hangulatú képzésen, valamint egy ünnepi zárótalálkozón tanulhatnak és tehetnek szert új barátokra, a szervezői munka során pedig rengeteg tapasztalatot szerezhetnek, és nagyon hasznos kapcsolatrendszert építhetnek ki.

A lehetőség részleteiért és a jelentkezésért kattints ide!

Jelentkezési határidő: 2016. március 6.

Ugye, nem felejtetted el?

Reméljük, hogy az október 6–9-i dátum már ott szerepel minden iskolai, plébániai, gyülekezeti és egyéb közösségi naptárban, de hogy biztosra menjünk, a sajátodba mindenképp vésd fel piros betűkkel!

Három napra idén is az önkéntességre fordítjuk a reflektorfényt, ne maradj a nézők sorában!

Miért jó helyi koordinátornak lenni?

„Koordinátorként a segítségnyújtás öröme rajtad keresztül mozgathat meg igazán sok embert. Eközben egy lelkes csapat tagjaként, életre szóló élményeket élhetsz át.” – Kriszta

„Azért szeretek helyi koordinátor lenni, mert egy fantasztikus csapattal, jó programokkal, ökumenikusan tudok lelkileg feltöltődni, és egy maradandó élmény számomra, amely szebbé teszi a szürke hétköznapjaim.” – Robi

>> Jelentkezz te is! <<

Részletek a helyi koordinátori feladatról, és hogy miért is érdemes csatlakozni a szervezői csapatunkhoz: 72ora.hu/legyel-HK

Idén első alkalommal segédszervezőnek is lehet jelentkezni, az ezzel kapcsolatos információk a jelentkezési-információs felület közepén találhatók (Amit elvárunk/Túl sok a jóból?).

Facebookon már javában folyik a jelentkezési kampány, köszönjük, ha egy-egy megosztással is segítitek a hír terjedését!