Zalaistvándra érkezett az Evangélikus képeskönyv

Frissítve: 2022.06.20. 15:30
Beküldte galambos - 2017, szeptember 1 - 10:23
Zalaistvándra érkezett 2017. augusztus 30-án a Gyülekezeti és Missziói Osztály által készíttetett könyv, mintegy nyitányaként az „50 nap 500 év” programsorozatának.

A sorozat szeptember 10-én családi hálaadó nappal kezdődik Zalaistvándon. Lesz szüretelők istentisztelete, zenei találkozó, a régi Kemenesaljai Egyházmegye gyülekezeteinek összejövetele is. Az alkalmakat nem csak az anyagyülekezetben tartják. Így sor kerül énekkari találkozóra Pakodon, koncerttel és drámajátékkal színesített gyülekezeti napra Zalaszentgróton.

Az 50 nap eseményei megszólítják a legfiatalabbakat, a legidősebbeket, az elszármazottakat, a helyben maradtakat és a vendégeket is.

A rendezvénysorozat zárására október 31-én kerül sor ökumenikus úrvacsorai istentisztelettel, mely után katolikus testvéreinkkel elültetjük az „összetartozás fáit”.

Mindenkit szeretettel várunk!
Bővebb információ: Koczor György +36 20 8243444gyorgy.koczor@lutheran.hu