Gyülekezeti Gyermekszolgálatra Felkészítő Képzés

Beküldte galambos - 2019, január 7 - 15:45
Gyülekezeti Gyermekszolgálatra Felkészítő Képzés

Kedves Lelkész Testvérek!

Figyelmetekbe ajánlom egyházmegyénk új képzését (Fejér-Komáromi) ami során fiataljainkat készítünk fel a gyülekezeti gyermekszolgálatra. A fiatalok legtöbbje akkor talál otthonra a gyülekezetben, ha valamiféle szolgálatot bízunk rájuk. A gyerektáborokban és egyéb gyerekprogramok szervezésében a gimnazista korosztály már nagyon hasznos segítségünk lehet. Kis csapatunkkal kidolgozott képzés ebben szeretné segíteni a ti munkátokat és az általatok küldött fiatalokat abban, hogy megtalálják helyüket és feladataikat a gyülekezetükben. A képzés három hétvégés, mely elméleti és sok-sok gyakorlati részből áll össze.

Nagy szeretettel várjuk a 15 és 25 év közötti fiatalok jelentkezését egyházmegyénk határain kívülről is. Egy-egy hétvége díja 5000 Ft, tehát a teljes képzés 15 000 Ft .
Bátorítunk titeket, hogy a gyülekezet lehetőség szerint támogassa az általa küldött fiatalokat, hiszen ez a képzés a gyülekezet hasznára is válhat. Csatolva küldöm a részletes tájékoztatót.

Testvéri szeretettel: Bence Győző

Bővebb információ a facebook oldalon: https://www.facebook.com/Gy%C3%BClekezeti-Gyermekszolg%C3%A1latra-Felk%C3%A9sz%C3%ADt%C5%91-K%C3%A9pz%C3%A9s-316621635615316/

A plakát INNEN tölthető le.