Könnyűzenei hangszer pályázat

Frissítve: 2020.02.10. 11:19
Beküldte galambos - 2019, október 6 - 17:08
A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya pályázatot hirdet gyülekezetek részére könnyűzenei hangszerek beszerzésének támogatására. Pályázati határidő: 2019. október 18.

A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya pályázatot hirdet gyülekezetek részére könnyűzenei hangszerek beszerzésének támogatására. A pályázat célja, hogy az Országos Iroda hangtechnikai szolgáltatás és zenei képzés formájában nyújtott támogatása mellett eszközökkel is segítséget nyújtsunk az ifjúsági, családi és fiatal-felnőtt közösségekben végzett gyülekezeti szolgálathoz. Egyházközségenként 1 db hangszer pályázható.

A pályázat keretében igényelhető hangszerek: gitár vagy cajon.

A pályázati űrlapot 2019. október 18-ig erre a linkre kattintva online kérjük kitölteni: http://hangszerpalyazat.lutheran.hu,
valamint kinyomtatva és az egyházközségi elnökség tagjainak aláírásával és bélyegzővel ellátva kérjük egy példányban postai úton is beküldeni a következő címre: MEE GYÜMI, 1085 Budapest, Üllői út 24. „Könnyűzenei pályázat”. (2019. október 18. a postai bélyegző határidejének dátuma.) Határidő után érkező, illetve elmaradt önrészt befizető pályázatok nem kerülnek elbírálásra.

A pályázat önrészes, ami a gitár és a cajon esetében egyaránt 10 000 Ft. Az önrészt az online pályázati felület kitöltése után kell átutalással befizetni 2019. október 18-ig! a Magyarországi Evangélikus Egyház főszámlájára: 11707024-20347257.
A közlemény rovatba kérjük feltüntetni: „Könnyűzenei pályázat önrész 2019, és a gyülekezet neve”.

A nem nyertes pályázó egyházközségek részére visszautaljuk az önrész összegét.
A pályázat eredményéről szóló értesítés 2019. október végén várható.

Áldással, üdvözlettel:
A MEE Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársai

A PÁLYÁZAT TELJES LEÍRÁSA ITT ÉRHETŐ EL.