Könnyűzenei pályázat

Frissítve: 2018.02.28. 13:12
Beküldte galambos - 2018, február 3 - 09:44
A pályázat keretében igényelhető hangszerek: gitár vagy cajon.

Könnyűzenei pályázat

A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya pályázatot hirdet gyülekezetek részére könnyűzenei hangszerek beszerzésének támogatására. A pályázat célja, hogy az Országos Iroda hangtechnikai és zenei képzés keretében nyújtott szolgáltatása mellett eszközökkel is segítséget nyújtsunk az ifjúsági, családi és fiatalfelnőtt közösségekben végzett gyülekezeti szolgálathoz. Gyülekezetenként 1 db. hangszer pályázható.

A pályázat keretében igényelhető hangszerek: Gitár vagy Cajon

A pályázati űrlapot 2018. február 24-ig erre a linkre kattintva online kérjük kitölteni:http://hangszerpalyazat.lutheran.hu ,

valamint kinyomtatva és a gyülekezeti elnökség tagjainak aláírásával és bélyegzővel ellátva kérjük egy példányban postai úton is beküldeni a következő címre: "Könnyűzenei pályázat", MEE Országos Iroda, 1085 Budapest, Üllői út 24. (Február 24 a postai bélyegző dátuma.)Határidő után érkező, illetve hiányos kérvények nem kerülnek elbírálásra.

A pályázat önrészes, ami a gitár esetében 10 000 Ft, a cajon esetében 8 000 Ft. Az önrészt a pozitív elbírálásról szóló és a számlaszámot is tartalmazó értesítő után kell átutalással befizetni az Országos Iroda számlájára. A pályázat eredményéről szóló értesítés 2018 március második felében várható.

Áldással, üdvözlettel:

A MEE Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársai

Budapest, 2018.02.02.

A pályázat keretében igényelhető hangszerek részletes leírása

Gitár: CortEarth 70 + puha tok (Bolti ár: 52 900 Ft + 5 000 Ft= 57 900 Ft)

• Akusztikus gitár, tömör fenyő fedlap

• Test: Dreadnought

• Fedlap: tömör fenyő

• Hát és oldal: mahagóni

• Nyak: mahagóni

• Fogólap: rózsafa

• Menzúra: 643 mm (25.3")

• Szegélyezés: test

• Húrláb: rózsafa

• Kulcsok: Die-cast, nikkel fekete gombokkal

B.Cajon: Cajonstudio Classic Sodronyos Cajon + puha tok

(Bolti ár: 35 000 Ft + 9 000 Ft = 44 000 Ft)

A CajonStudio Classic sodronyos cajont oktatásra és zenekari használatra egyaránt ajánlja.

• Könnyen kezelhető, megbízható hangszer. Anyagában és kidolgozásában is igényes kivitelű dob.

• A Classic cajon hangzásában igazodik a pergődob sodronyos cajonokhoz. Jól szétválasztható magas és basszus hangok: sistergős, kásás pergő és átütő, karakteres mély.

• Pergő: 2x20 szál dob sodrony feszül az ütőlapra. A sodronyok feszessége imbuszcsavarral állítható, finomhangolással különböző hangszín érhető el.

• Mély: A kiváló minőségű ütőlap, a belső merevítés és a cajonban található hangelnyelő szivacs tiszta, karakteres basszust eredményez. A mély hangszínt az ütőlapot tartó süllyesztett csavarok állításával módosíthatjuk.

• Megbízhatóság: hangszereink tervezésekor fontosnak tartjuk, hogy az ütőlap levétele után a beépített alkatrészek cseréje, javítása egyszerűen elvégezhető legyen. A cajonba épített merevítőlécek biztosítják a terhelhetőséget. Többrétegű vékony, kopásálló lakk védi a felületeket.

• Minden hangszer tesztelés és alapbeállítás után hagyja el műhelyünket.