Mandák Csaba

Frissítve: 2019.10.11. 09:05
Beküldte galambos - 2019, szeptember 12 - 15:21
Gyermek és ifjúsági referens

1965-ben születtem Budapesten. Alapvégzettségem szerint földrajz szakos általános iskolai tanár vagyok. A Pécsi Tudományegyetemen szereztem pedagógiából egyetemi diplomát. A tanítás mellett kezdtem el trénerként, fejlesztő-tanácsadóként dolgozni. Több mint 30 éve foglalkozom a nevelés-oktatás különböző területeivel pedagógusként, szabadidő szervezőként, iskolaigazgatóként, kutatási iroda vezetőjeként. Tananyagíróként, lektorként, trénerként közreműködtem különböző oktatási programok fejlesztésében. Három évet dolgoztam a for-profit szférában marketing területen. Pedagógiai, környezetvédelmi, marketing és minőségügyi végzettségekkel rendelkezem. Pályám során számtalan felzárkóztató, esélyteremtő, mélyszegénységben élő családokat felkaroló programban dolgoztam, dolgozom.

Oktatás fejlesztési munkáim során már többször is dolgoztam az evangélikus egyháznak, míg végül 2015 szeptemberétől az Evangélikus Pedagógiai Intézet munkatársa lettem. Egy éves kitérő után, 2019 szeptemberétől újra Hazatértem és immár a Gyülekezeti és Missziói Osztályon Gyermek és ifjúsági referensként dolgozom.

Mandák Csaba |  gyermek és ifjúsági referens
Tel: 1/317-2532, egyházi mobil: 20/ 234 3241, E-mail: csaba.mandak@lutheran.hu