Itt elérhetőek a TERMESZ (Természetjáró Evangélikusok Szövetsége) túralehetőségei

Frissítve: 2020.04.28. 16:31
Beküldte galambos - 2020, március 3 - 12:06
TERMESZ túranaptár és jelentkezési felület 2020.

Kedves túra- és természetszerető testvérünk!

Online túranaptár formájában kínáljuk az idei Termesz (Természetjáró Evangélikusok Szövetsége) túralehetőségeit. Az oldal egyben jelentkezési felületként is működik, az egyes alkalmakra külön-külön kell és lehet jelentkezni az adott hétvégét jelölő képre kattintva.
Az általános tudnivalókat igyekeztünk ebben a levélben leírni mind a négy idei programról.
Egységesítettük az egyes hétvégéken való részvétel költségeit, a részvételi díj - amely a szállást és az étkezést foglalja magában - korosztályok szerint a következőképpen alakul mind a négy alkalom esetében:

– Felnőtt: 10 000 Ft
– Ifjúsági (12–18 év): 6 000 Ft
– Gyermek (3–12 év): 4 000 Ft
– Kisgyermek (0–3 év): 0 Ft

A részvételi díjat előre kérjük átutalással befizetni, az ehhez szükséges részletek a visszaigazoló e-mailben lesznek megtalálhatók.
A jelentkezési és a befizetési határidő az egyes hétvégék jelentkezési felületén látható.
A hétvégéken való részvétel a részvételi díj befizetésével válik véglegessé!
A szállás kapacitásától függően van létszámhatár az egyes programok estében, így ha egy hétvégére már nem lehet jelentkezni, a jelentkezési felület automatikusan lezár.
A hétvége helyszínére az utazás megszervezését minden résztvevőnek magának kell megoldania.
A programok általában péntek este vacsorával kezdődnek és vasárnap ebéddel érnek véget.

Az egyes hétvégék programszerkezete a következő:
Péntek este nyitó áhítat és közösségi alkalom.
Szombat túranap (a túra útvonalát a résztvevők képességeinek függvényében közösen jelöljük ki péntek este). A túrázáson kívül ezen a napon is van lelki alkalom reggel és este, valamint a túrába építve.
Vasárnap délelőtt istentisztelet (a helyi gyülekezetben vagy a szálláson magunknak szervezve).

A TÚRANAPTÁR – JELENTKEZÉSI FELÜLET AZ ALÁBBI LINKRE KATTINTVA ÉRHETŐ EL: https://orszagostabor.lutheran.hu/termesz.php.

Kérdéseiteket a gyulmisz@lutheran.hu címre írt levélben tehetitek fel.

Testi-lelki felüdülést jelentő közös programok reményében várjuk a jelentkezéseket!
Szeretettel: a Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Termesz tagjai