Hitoktatók adatlapjának beküldése

Frissítve: 2019.04.15. 17:02
Beküldte galambos - 2018, szeptember 14 - 09:42
Kérjük a gyülekezeteket, hogy azon hitoktatók adatai mihamarabb kerüljenek felrögzítésre az egyház által működtetett ún. MÓKUS rendszerbe, akik a 2018/19-es tanévben - akár megbízással, akár óraadóként - részt vállalnak a hitoktatás szolgálatában.

Kedves Lelkészek! Kedves Hitoktatók!

Kérjük a gyülekezeteket, hogy azon hitoktatók adatai mihamarabb kerüljenek felrögzítésre az egyház által működtetett ún. MÓKUS rendszerbe, akik a 2018/19-es tanévben  - akár megbízással, akár óraadóként - részt vállalnak a hitoktatás szolgálatában. Ez jelzi a gyülekezet kérését: szeretné, hogy a hitoktató az új tanévben megbízást kapjon.
Fontos, hogy a hitoktatói adatlaphoz a legmagasabb iskolai végzettséget igazoló okirat (esetleg más, a hitoktatás szempontjából releváns oklevél) beszkennelve fel legyen töltve, mert ez szükséges az adóhivatali bejelentéshez.

Köszönjük az együttműködést!

Köszöntéssel: