„Mi lakik mélyen a szívemben?” – Lelkigyakorlat

Frissítve: 2019.03.28. 13:41
Beküldte galambos - 2019, február 16 - 07:53
A Gyülekezeti és Missziói Osztály lelkigyakorlatot szervez egyházi dolgozóknak, hitoktatóknak, gyülekezeti tagoknak és munkatársaknak valamint keresőknek.

A lelkigyakorlatos napok célja, hogy hozzásegítsen az Isten előtti elcsendesedéshez és bevezetést adjon az ige-meditáció gyakorlatába.

A csendes elvonulás lehetőséget kínál a testi-lelki feltöltődésre, új imaformák megismerésére, önismereti tisztánlátásra. A jelentkezést úgy tudjuk elfogadni, ha valaki az elejétől a végéig részt tud venni az alkalmon. Kérjük a jelentkezőket, hogy hozzanak magukkal Bibliát, jegyzetfüzetet, kényelmes ruhát, túracipőt, esőkabátot, esetleg vékony plédet a meditációkhoz.

Mivel az alkalom az egyházi dolgozók és segítők lelki rekreációját is szolgálja, a hétvége költségeinek nagy részét a MEE Országos Iroda támogatja.

Az egyéni részvételi díj 7000 Ft/fő/hétvége  (teljes ellátással).

Létszám: max. 20 fő.

Vezetők: dr. Varga Gyöngyi és dr. Percze Sándor

Időpont: 2019. március 22-24.
Helyszín: 2014 Csobánka, Templom köz 4.

Segítő Nővérek Kongregációja

Jelentkezés: a gyulmisz@lutheran.hu e-mail címen

Bővebb információ: sandor.percze@lutheran.hu címen vagy a 20/824-80-91-es telefonszámon.

Kérjük, hogy a részvételi díjat a Magyarországi Evangélikus Egyház OTP Bank Nyrt.-nél vezetett, 11707024-20347257-00000000 számú bankszámlára utalják át vagy fizessék be. A közlemény rovatba a következő adatok kérjük megadni: "Lelkigyakorlat_résztvevő neve"

A gyulmisz@lutheran.hu e-mail címre történő jelentkezés során kérjük, írják meg a számlázáshoz szükséges adatokat is (befizető neve és lakcíme).

Jelentkezési határidő: 2019. március 1.

A részvételi díj befizetési határideje: 2019. március 10.

A plakát INNEN tölthető le.