Kültéri betlehemes – Pályázati kiírás

Frissítve: 2020.12.28. 15:07
Beküldte galambos - 2020, szeptember 24 - 06:42
Az MEE Gyülekezeti és Missziói Osztálya pályázatot hirdet gyülekezeteknek kültéri betlehemes figurák beszerzésére. A pályázat beadásának határideje: 2020. szeptember 30., éjfél

A pályázat célja, hogy segítséget nyújtson a gyülekezetépítésben, az adventi időszak elmélyítésében, illetve az adott gyülekezet missziói hatását növelje a saját környezetében. A betlehem mellett annak megnyitásakor, illetve advent folyamán rendszeresen kültéri alkalmak is szervezhetők. Az előre most még nem látható decemberi járványügyi helyzetben különösen is értékes lehet egy olyan lehetőség, amely kültéren biztosít programlehetőséget, illetve egyénileg, esetleg családtagokkal is felkereshető egy esti séta keretében.

A már raktáron lévő bábok október elejétől vihetők el, ennek részleteiről a nyertesek külön értesítést kapnak. Az idei pályázat keretében 10 garnitúra betlehemet tudunk kiosztani.

Az igényléseket semmiképpen sem emailben, hanem az alábbi pályázati felületen kérjük leadni: https://forms.gle/9KzCCU2koBPmZ4Tw5

A pályázat beadásának határideje: 2020. szeptember 30., éjfél

A pályázat teljes kiírása ITT érhető el.