Adventi kalendárium

Frissítve: 2023.02.06. 15:27
Beküldte galambos - 2022, december 1 - 09:06
Adventi naptárral talán már mindannyian találkoztunk: december 1-jétől szenteste napjáig valamilyen apróság, édesség, játék, esetleg idézet bújik meg a számozott kis ablakok mögött vagy a zsákocskákban, gyermeki izgalommal töltve meg a várakozás napjait. Idén mi is szeretnénk hasonlóval kedveskedni olvasóinknak, ezért az Evangélikus.hu honlapon mindennap egy irodalmi és egy bibliai idézet párosát olvashatják, amelyet kiegészít egy kép, egy rövid ima, egy elmélyülést segítő kérdés vagy egy egyszerű kis „feladat”.

Az adventi kalendárium itt érhető el.

Az adventi kalendárium irodalmi idézeteit és igéit Vig Balázs, a Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodája Gyülekezeti és Missziói Osztályának gyülekezeti referense válogatta, az imákat, a kis „feladatokat” Németh Zoltán osztályvezető írta.