Notebook pályázat

Frissítve: 2022.04.27. 18:38
Beküldte galambos - 2022, február 28 - 10:14
Notebook pályázat az evangélikus gyülekezetek informatikai felszereltségének támogatására

A Magyarországi Evangélikus Egyház gyülekezetei 2022-ben Windows 10 pro operációs rendszerrel (alap program felszereltséggel) ellátott notebookra (hordozható számítógépre) pályázhatnak. A gépek az alábbi paraméterekkel rendelkeznek:

1, DELL Latitude 3520 15.6" FHD, Intel Core i5-1145G7 (2.60GHz), 8GB, 256GB SSD

2, HP ProBook 430 G8 13.3" FHD AG, Core i7-1165G7 (2.8GHz), 8GB, 512GB SSD

Ezek a notebookok modern gépek, az irodai munka elvégzésénél többre is bőségesen elegendő teljesítménnyel, 3 éves garanciával. Egy gép értéke kb. 450.000 Ft.

A pályázatra történő jelentkezéskor a két gép közül a preferenciát meg kell jelölni, de nem tudjuk 100%-ig garantálni, hogy a kiválasztott gépet tudjuk majd biztosítani. A gépre telepített programok között nincs Microsoft Office és vírusirtó!  Az előre telepített Windows beállítása, és további felhasználói programok telepítése a pályázaton nyertes egyházközség feladata és felelőssége. Természetesen van gyártói garancia is a gépekhez, meghibásodás esetén ennek elindítása és intézése szintén a nyertes pályázó felelőssége lesz.
Egy egyházközség egy gépre pályázhat.

Sikeres elbírálás esetén minden nyertes pályázótól egységesen 50 000 Ft hozzájárulást kérünk, amit a MEE Gyülekezeti és Missziói osztálya az egyházközségekben folyó szolgálat tárgyi támogatására fordít a későbbiekben.

A sikeres pályázók miután a döntésről értesítést kapnak és az említett támogatási hozzájárulást befizették, a notebookot az Országos Irodában személyesen veheti át, előreláthatólag még 2022 tavaszán.

A pályázati űrlapot 2022. március 8. (kedd) éjfélig erre a linkre kattintva online kérjük kitölteni:

Határidő után érkező, illetve hiányos kérvények nem kerülnek elbírálásra.

Érdeklődni a gyulmisz@lutheran.hu címen lehetséges.

Erős vár, a mi Istenünk!
Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztály

A pályázati kiírás INNEN tölthető le.

Budapest, 2022. február 28.