Megjelent A fény felé – Lelki útravaló az év minden napjára című kötet

Frissítve: 2023.12.20. 14:30
Beküldte galambos - 2022, november 9 - 18:32
A Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Luther Kiadó gondozásában megjelent kiadványában több mint százhúsz evangélikus lelkész és teológus írt a 21. század nyelvén napi igemagyarázatokat, áldásokat és imádságokat.

„A szeretetet mozgásba hoz. Ahol szeretet van,
ott az embereket elválasztó falak leomlanak.”

(Sztehlo Gábor)

A fény felé – Lelki útravaló az év minden napjára című kötetbe több mint százhúsz evangélikus lelkész és teológus írt a 21. század nyelvén napi igemagyarázatokat, áldásokat és imádságokat. Az öröknaptár jellegű, az év minden napjára szánt rövid áhítatok egyrészt az Istenre és ezáltal a magunkra és másokra figyelést segítik, másrészt lehetőséget adnak arra, hogy megfogalmazzuk hitünket, kérdéseinket, kételyeinket, vagyis párbeszédbe lépjünk az igével, annak üzenetével.

Kapcsolódjunk be ebbe a kalandba, és adjunk napi öt percet magunknak, hogy minden napunk barátságosabbá és teljesebbé váljon!

A Napi ige - evangélikus útmutató sorozat legújabb, 2023. évi igéit és áhítatait tartalmazó kötet Galambos Ádám szerkesztésében, a Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Luther Kiadó gondozásában jelent meg.

A kiadvány a Luther Kiadó online áruházában érhető el.