Megjelent a Békesség – Lelki útravaló az év minden napjára című kötet

Frissítve: 2023.12.20. 14:37
Beküldte galambos - 2023, november 9 - 12:57
A Gyülekezeti és Missziói Osztály és a Luther Kiadó gondozásában megjelent kiadványában több mint százhúsz evangélikus lelkész és teológus írt a 21. század nyelvén napi igemagyarázatokat, áldásokat és imádságokat.

„Aki hisz Istenben, annak nemcsak szabadsága van, hanem reménysége is.” (Keken András)

E kötetbe több mint százhúsz evangélikus lelkész és teológus írt a 21. század nyelvén napi igemagyarázatokat, áldásokat és imádságokat. Az öröknaptár jellegű, az év minden napjára szánt rövid áhítatok egyrészt az Istenre és ezáltal a magunkra és másokra figyelést segítik, másrészt lehetőséget adnak arra, hogy megfogalmazzuk hitünket, kérdéseinket, kételyeinket, vagyis párbeszédbe lépjünk az igével, annak üzenetével.

Kapcsolódjunk be ebbe a kalandba, és adjunk napi öt percet magunknak, hogy minden napunk barátságosabbá és teljesebbé váljon!

A kiadvány a Luther Kiadónál vásárolható meg.

Békesség – Lelki útravaló az év minden napjára
Szerkesztette: Galambos Ádám