Betlehemes pályázat 2022

Frissítve: 2022.04.11. 13:30
Beküldte galambos - 2022, január 20 - 11:40
A Gyülekezeti és Missziói Osztály pályázata gyülekezetek részére. Beküldési határidő: 2022. január 31. éjfél.

Az idén a szokásosnál jóval korábban írjuk ki a betlehemes bábok igénylésére vonatkozó pályázatunkat. Ennek oka, hogy a készítő időben el tudja kezdeni a gyártást és az anyagok beszerzését esetleges nagyobb számú megrendelés esetén is. Ennek érdekében kérjük gondolkodjatok, tervezzetek előre, és január 31 éjfélig legyetek szívesek kitölteni a pályázati űrlapot, amennyiben szeretnétek idén betlehemes figurákra pályázni. Az elkészülő bábok ősszel vehetők majd át a Gyülekezeti és Missziói Osztály irodájában.

A pályázat célja, hogy segítséget nyújtson a gyülekezetépítésben, az adventi időszak elmélyítésében, illetve az adott gyülekezet missziói hatását növelje a saját környezetében. A betlehem mellett annak megnyitásakor, illetve advent folyamán rendszeresen kültéri alkalmak is szervezhetők. Az előre most még nem látható decemberi járványügyi helyzetben különösen is értékes lehet egy olyan lehetőség, amely kültéren biztosít programlehetőséget, illetve egyénileg, esetleg családtagokkal is felkereshető egy esti séta keretében.

A pályázati űrlap ITT érhető el.
Beküldési határidő: 2022. január 31. éjfél.

A teljes pályázati kiírás ITT érhető el.

Felhívjuk a pályázók figyelmét, hogy a betlehemes házikót  a gyülekezetnek kell elkészítenie.

Minden felvetődő kérdésre örömmel válaszolunk a gyulmisz@lutheran.hu e-mail címen.

Szeretettel:
a Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársai