Felhívás a gyülekezeteknek: Adventi esték 2016

Frissítve: 2016.12.07. 13:58
Beküldte galambos - 2016, október 5 - 18:33
Jelentkezési határidő: október 31.

Kedves Lelkész testvérek, Munkatársak!

Balogh Éva és Völgyessy Szomor Fanni művésznőkkel az idén adventben is szeretettel és énekes műsorral látogatnánk el kis gyülekezetekbe. Főleg olyan gyülekezetek hívását várjuk, ahol anyagiak vagy egyéb feltételek hiányában  gondot jelent ebben a frekventált időszakban gyülekezeti program, adventi alkalom megszervezése, illetve annak tartalommal való megtöltése. Ez a program is osztályunk gyülekezeteket támogató szolgáltatásainak egyike. Már a harmadik adventi körutunk lesz az idei  - Isten segítségével - és az eddigi élményeink, a fogadó gyülekezetekkel, lelkészekkel való találkozásoknak köszönhetően az advent nekünk már elképzelhetetlen nélküle.

A jelentkezéseket - meghívásokat - a gyulmisz@lutheran.hu címre várjuk október 31.-ig. Segítség a tervezésben, ha a meghívással szempontokat, javaslatot is kapunk a legmegfelelőbb időpontot illetően.

Éva és Fanni nevében is szeretettel: Németh Zoltán