Karácsonyi ünnepséget tartottak az Országos Iroda dolgozóinak

Frissítve: 2017.02.13. 16:44
Beküldte galambos - 2016, december 23 - 09:21
Budapest – A hagyományoknak megfelelően, karácsonyváró istentiszteletre gyűltek össze a Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Irodájának dolgozói. Az alkalmon részt vettek a kerületek püspöki hivatalainak dolgozói is. A Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársainak köszönhetően varázslatos hangulatú áhítatban lehetett része mindenkinek.

Németh Zoltán és Balogh Éva az isteni küldetés nem mindennapi feladatát állították elénk, Völgyessy Szomor Fanni csodálatos dalokat énekelt, a Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársai a gitáros énekeket kísérték.

Az alkalmon Szeremei János püspök prédikált és Krámer György mondott köszöntő beszédet.

A kapcsolódó szeretetvendégségen a dlgozóknak alkalmuk nyílt a finom sütemények mellett egy kis beszélgetésre is.

evangelikus.hu / Szöveg és fotó: Horváth-Bolla Zsuzsanna