Galambos Ádám

Frissítve: 2018.09.18. 12:16
Beküldte galambos - 2014, november 27 - 09:23
gyülekezeti referens

1984-ben születtem Győrött. Az Evangélikus Hittudományi Egyetemen folytattam felsőfokú tanulmányaimat. 2004-től vezetem az Asztali beszélgetések sorozatot, az Asztali Beszélgetések Kulturális Alapítvány elnöke vagyok. 2013-tól az Evangélikus Egyház honlapjának, az evangelikus.hu hírportálnak vagyok félállásban újságírója. Közel tíz évig dolgoztam a gödöllői Tessedik Sámuel Családok Átmeneti Otthonában. 2009-től a Protestáns Újságírók Szövetségének tagja vagyok. Korábban részt vettem a Magyar Testvéri Börtöntársaság által szervezett börtönmisszióban, a Mevisz mozgássérült passióiban. Hobbim a fotózás, olvasás, biciklizés. Érdekel a kultúra, a kortárs művészet, a teológia és kultúra viszonya.

A Gyülekezeti és Missziói Osztályon félállásban gyülekezeti referensként dolgozom.

Galambos Ádám | gyülekezeti referens
E-mail: adam.galambos@lutheran.hu