Galambos Ádám

Frissítve: 2020.09.03. 15:55
Beküldte galambos - 2015, szeptember 1 - 15:59
gyülekezeti referens

1984-ben születtem Győrött. Az Evangélikus Hittudományi Egyetemen folytattam felsőfokú tanulmányaimat. 2004-től vezetem az Asztali beszélgetések sorozatot. 2013-tól a Magyarországi Evangélikus Egyház honlapjának, az Evangélikus.hu hu hírportálnak vagyok félállásban újságírója, szerkesztője. Közel tíz évig dolgoztam a gödöllői Tessedik Sámuel Családok Átmeneti Otthonában. 2009-től vagyok tagja a Protestáns Újságírók Szövetségének. Korábban részt vettem a Magyar Testvéri Börtöntársaság által szervezett börtönmisszióban, valamint a MEVISZ mozgássérült passióiban is. Hobbim a fotózás, olvasás, biciklizés. Érdekel a kultúra, a kortárs művészet, a teológia és kultúra viszonya.

A Gyülekezeti és Missziói Osztályon félállásban gyülekezeti referensként dolgozom.

Galambos Ádám | gyülekezeti referens
E-mail: adam.galambos@lutheran.hu