Jézus élete - Matricás album

Frissítve: 2019.11.30. 11:45
Beküldte galambos - 2018, október 10 - 15:58
Lukács evangélista minden eseménynek pontosan utánajárt, amikor írásba foglalta Jézus életének történetét. Ezt a páratlan történetet Te is végigkövetheted ennek az albumnak a segítségével.

Az albumba 89 féle matrica ragasztható be. A matricák az albummal együtt vásárolhatók meg.

Megtudhatod, ki is volt valójában Jézus Krisztus, hol született, hogyan változtatott meg emberi életeket, hogyan lett a mi Megváltónkká, hogyan támadt fel a halálból, és hogyan lehetséges, hogy bár mennybe ment, mégis itt van velünk ma is, egészen közel hozzánk.

Ragaszd be mind a 89 matricát, és ismerd meg a Názáreti Jézus életútját, ahogyan azt Lukács evangélista megírta! A matricákat megkaphatod a vasárnapi istentiszteleteken, hittanórákon, gyülekezeti alkalmakon lelkészedtől, hitoktatódtól! Ha alaposan végigolvasod a történeteket, segítségedre lesz ez a matricás album az egyházmegyei és országos hittanversenyekre való felkészülésben is.

Hiányzik valamelyik matricád? Van olyan matricád, amelyikből több van? Cseréld el a többi hittanossal, és légy a cserebere online közösség tagja a gyulmisz.lutheran.hu oldalon! A matricákat táborokban, egyházi rendezvényeken, hittanórákon is elcserélheted!

Az album a Luther Kiadó oldalán ITT rendelhető meg.