31. Országos Evangélikus Hittanverseny

Frissítve: 2023.05.02. 15:08
Beküldte galambos - 2022, október 26 - 16:53
A Gyülekezeti és Missziói Osztály által meghirdetett 31. Országos Evangélikus Hittanverseny témája: Istennel szövetségben – Mózes kivezeti népét Egyiptomból.

Közreadjuk a 31. Országos Evangélikus Hittanverseny kiírásait és kijelölt igeszakaszait.
(A gyülekezetekből és az egyházi iskolákból érkező csapatok számára külön kiírások vannak!)

A gyülekezetek és az egyházi iskolák csapatai, illetve azok az iskolák, ahol heti két órában tanulják a hittant, külön értékelve versenyeznek, beleértve a döntőt is.
Az iskolák kerületi fordulóinak lebonyolításában az iskolalelkészek, az egyházmegyei fordulók lebonyolításában pedig a katechetikai felelősök közreműködésére számítunk.

A verseny feltételei, a nevezés és jelentkezés részletei a kiírásban találhatóak!

A 31. Országos Evangélikus Hittanverseny kiírása gyülekezetek számára

A 31. Országos Evangélikus Hittanverseny kiírása egyházi iskolák csapatai számára

KIJELÖLT IGESZAKASZOK:

1. és 2. osztályosok számára

3. és 4. osztályosok számára

5. és 6. osztályosok számára

7. és 8. osztályosok számára

Kérdés esetén keressenek minket bizalommal!