32. Országos Evangélikus Hittanverseny

Frissítve: 2024.04.23. 08:54
Beküldte galambos - 2023, október 6 - 20:47
A Gyülekezeti és Missziói Osztály meghirdeti a 32. Országos Evangélikus Hittanversenyt.

Szeretettel adjuk közre a 32. Országos Evangélikus Hittanverseny kiírásait és kijelölt igeszakaszait.
(A gyülekezetekből és az egyházi iskolákból érkező csapatok számára külön kiírások vannak!)

A gyülekezetek és az egyházi iskolák csapatai, illetve azok az iskolák, ahol heti két órában tanulják a hittant -az előző évekhez hasonlóan-, külön értékelve versenyeznek, beleértve a döntőt is.
Az iskolák kerületi fordulóinak lebonyolításában az iskolalelkészek, az egyházmegyei fordulók lebonyolításában pedig a katechetikai felelősök közreműködésére számítunk.

A verseny feltételei, a nevezés és jelentkezés részletei a kiírásban találhatóak!

Kiírás gyülekezeteknek

Kiírás iskoláknak

1-2. osztály

3-4. osztály

5-6. osztály

7-8. osztály

Kérdés esetén keressenek minket bizalommal!