Küldetésünk az ifjúságért – szakmai konferencia

Frissítve: 2022.11.19. 15:08
Beküldte galambos - 2022, október 16 - 17:12
A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyermek- és Ifjúsági Bizottsága és Gyülekezeti és Missziói Osztálya a tavalyi évhez hasonlóan közös szervezésű szakmai konferenciát rendez a gyermek- és ifjúsági munkában szolgáló gyülekezeti munkatársak, hitoktatók és lelkészek számára.

A szakmai konferencia időpontja: 2022. november 12. (szombat) 10:00-16:00
Helyszíne: MEE Országos Iroda - 1085 Budapest, Üllői út 24.

A jelentkezés ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Jelentkezési határidő: 2022. november 2. (szerda) - éjfél

A regisztrációs felület az alábbi linken érhető el:
Küldetésünk az ifjúságért - szakmai konferencia 2022 - KATT IDE!

Minden résztvevő számára a szolgálatukat segítő szakmai ajándékcsomaggal készülünk!

A konferencia beszámítható 5 HÉM kreditpont értékben, a LÉM kreditponttal kapcsolatban a bizottság döntése után tudunk pontos tájékoztatást adni.

A részletes program a mellékelt plakáton olvasható.

Kérjük, adják tovább a konferencia hírét és biztassák részvételre a gyülekezeten belül a gyermek- és ifjúsági munkában szolgáló testvéreket is!

Szeretettel várjuk a jelentkezőket:
Grendorf-Balogh Melinda, a Gyermek- és Ifjúsági Bizottság elnöke
Szidoly Roland, a Gyülekezeti és Missziói Osztály gyermek- és ifjúsági munkaágvezetője

A részletes program innen tölthető le.