Pályázat intinkciós kehelyre

Frissítve: 2021.02.11. 15:59
Beküldte galambos - 2020, december 8 - 10:24
A Gyülekezeti és Missziói Osztály az elhúzódó járványhelyzetre való tekintettel pályázatot hirdet a gyülekezeteknek a mellékelt képen látható ún. intinkciós kehely beszerzésére (a kelyhet és az ostyatartót egyesíti, és bemártásos osztást tesz lehetővé).

A Gyülekezeti és Missziói Osztály az elhúzódó járványhelyzetre való tekintettel pályázatot hirdet a gyülekezeteknek a mellékelt képen látható ún. Intinkciós kehely beszerzésére (a kelyhet és az ostyatartót egyesíti, és bemártásos osztást tesz lehetővé).

A későbbiekben – anyagi forrásaink függvényében – tervezzük az úrvacsoraosztás egyéb módjaihoz szükséges eszközök felkínálását is pályázat keretében.

Egy korábbi pályázat maradványaként korlátozott számban tudunk még kórházi (betegágyi) hordozható úrvacsorakészletet is biztosítani.

Mindkét tárgy  – együtt vagy külön is – igényelhető az alábbi linken:

Pályázat intinkciós kehelyre - KATT IDE!

Csak a megadott linken beérkező pályázatokat tudjuk befogadni!

A pályázatok beérkezési határideje: 2020. december 10., csütörtök 10:00.

Szeretettel:
a Gyülekezeti és Missziói Osztály munkatársai