Szélrózsa 2024 - Helyszínpályázati felhívás

Frissítve: 2023.02.12. 10:13
Beküldte galambos - 2022, december 7 - 14:41
Az elmúlt nyáron – négy év várakozás után – sikeresen megvalósult a 13. Szélrózsa evangélikus ifjúsági találkozó, melynek Gyula adott otthont július 13. és 17. között. A korábbi évek tapasztalatai alapján szervezzük a 14. Szélrózsa találkozót is, amely a hagyományok szerint 2024-ben az Északi Evangélikus Egyházkerületben kerül majd megrendezésre. A pályázat beküldésének határideje: 2023. január 31.

Most olyan helyszínt – települést és gyülekezetet – keresünk az Északi Evangélikus Egyházkerületben, ahol szívesen vendégül látnák a találkozót két év múlva nyáron.

Azokat az egyházközségeket, akik szívesen részt vennének a következő Szélrózsa szervezésében és élnének ezzel a különleges, gyülekezetépítő és gyülekezet-megerősítő lehetőséggel, biztatjuk pályázatuk beküldésére!
A pályázat beküldésének határideje: 2023. január 31.

A helyszínnel kapcsolatos kérések és igények a pályázati kiírásban találhatók.

A pályázatokat, jelentkezéseket a szelrozsa@lutheran.hu vagy julia.somogyvari@lutheran.hu e-mail címre várjuk.

Bármely Szélrózsával – szervezéssel, helyszínnel vagy pályázattal – kapcsolatos további kérdéssel forduljanak hozzánk bizalommal az alábbi elérhetőségeken:

Szidoly Roland, gyermek- és ifjúsági munkaágvezető
+36 30 770 0078
roland.szidoly@lutheran.hu

Somogyvári Júlia, Szélrózsa-referens
+36 20 213 8771
julia.somogyvari@lutheran.hu
szelrozsa@lutheran.hu

Áldott adventi készülődést kívánunk!
A Szélrózsa Tízek nevében

A pályázati felhívás innen tölthető le.