Túlsó part – Lelkészkonferencia

Frissítve: 2021.08.19. 11:43
Beküldte galambos - 2021, március 20 - 14:12
A Gyülekezeti és Missziói Osztály online lelkészkonferenciát hirdet az újrakezdés és újat kezdés reményében.

„Jézus ezután elment a Galileai-tengernek, Tibériás tavának túlsó partjára.” (Jn 6,1)

Húsvét és pünkösd között négy alkalom keretében gyűjtjük össze és osztjuk meg egymással az elmúlt egy év tapasztalatait és tanulságait, valamint együtt keressük a folytatás, az építkezés lehetőségeit a jövőre nézve, Jézus kezébe helyezve ötleteinket és közösen kidolgozott terveinket. A közös útkeresésben az Egyházi Fejlesztők munkatársai (Gulyás Péter és Koncz András) lesznek segítségünkre.

Túlsó part jelentkezési felület - Katt ide!
Jelentkezési határidő: 2021. március 31., szerda – éjfél.

I. alkalom: Honnan vegyünk kenyeret?
Hová jutottunk, mit vesztettünk, mit nyertünk, mi változott?

Időpont: április 6., kedd és április 8., csütörtök 14 órától 17.30-ig.
(Ha részt szeretne venni az I. alkalmon, a jelentkezéskor válasszon egyet a két időpont közül.)

II. alkalom: Mi ez ennyi embernek?
A helyzet értelmezése, tanulságok, tapasztalatok, következtetések

Időpont: 2021. április 20., kedd és április 22., csütörtök 14 órától 17.30.-ig.
(Ha részt szeretne venni a II. alkalmon, a jelentkezéskor válasszon egyet a két időpont közül.)

III. alkalom: Jézus kezébe tenni – Jézus kezéből venni
Ötletek, javaslatok, koncepciók, jó gyakorlatok gyűjtése

Időpont: 2021. május 4., kedd és május 6., csütörtök 14 órától 17.30-ig.
(Ha részt szeretne venni a III. alkalmon, a jelentkezéskor válasszon egyet a két időpont közül.)

IV. alkalom: Szedjük össze, hogy semmi se vesszen kárba!
Kiválasztott ötletek, javaslatok kidolgozása, a megvalósítás terve

Időpont: 2021. május 18., kedd és május 20., csütörtök 14 órától 17.30-ig.
(Ha részt szeretne venni a IV. alkalmon, a jelentkezéskor válasszon egyet a két időpont közül.)

A konferenciát Zoom alkalmazáson rendezzük meg.
A konferencia jellege: interaktív közös munka plenáris és kiscsoportos megbeszélések keretében, szakemberek vezetésével.

Egy meghirdetett napra maximum 50 fő regisztrálhat a jelentkezések sorrendje alapján.
Bármely meghirdetett alkalomra lehet szabadon jelentkezni – akár egyre is –, de az utolsó alkalmon elsőbbséget élveznek azok a jelentkezők, akik több megelőző alkalmon részt vettek.
Az alkalmakon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Túlsó part jelentkezési felület - Katt ide!
Jelentkezési határidő: 2021. március 31., szerda – éjfél.

A konferenciát a Gyülekezeti és Missziói Osztály szervezésében, a Lelkészakadémia kurzusaként rendezzük meg. Egy alkalmon való részvétel esetén 1 kreditpont érvényesíthető a LÉM rendszerében, de aki mind a négy alkalmon részt vesz, 5 kreditet könyvelhet el.

A Túlsó part lelkészkonferencia programja INNEN tölthető le.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!
Gyülekezeti és Missziói Osztály és az Egyházi Fejlesztők munkatársai