Bibliai kapcsoló

Frissítve: 2024.01.16. 10:59
Beküldte galambos - 2022, november 19 - 14:57
A Bibliai kapcsoló egy csomag kártya, amelyhez tizenegyféle játékleírásból válogathatsz, de új játékokat is kitalálhatsz, vagy akár egy-egy lapot is felhasználhatsz.

Biblie Switch – game description

Mi lenne, ha Mózes vagy Áron belépne a templomunkba? És ha az otthonunkba? Miről beszélgetne Mária, Jézus anyja és a samáriai asszony, ha találkoznának a kútnál, vagy éppen Názáretben? Milyen félelmei lehettek Noénak? És Zákeusnak? És hányszor említi a Biblia Mártát? Hát Dávidot? És mikor találkozunk utoljára NikodémussaL? Mit csinált akkor éppen?

A Bibliai Kapcsoló egy kártyajáték, amelyben
  –  találkozol emberekkel a Bibliából
  – ismerkedsz bibliai szereplőkkel
  – találkozhatnak bibliai szereplők egymással
  – kapcsolódhatnak a bibliai szereplők a mi korunkkal
  – beleélheted magad bibliai szereplők helyzeteibe,
ők pedig segítenek, hogy jobban ismerd önmagadat és Istent.

A Bibliai Kapcsoló egy csomag kártya, amelyhez tizenegyféle játékleírásból válogathatsz, de új játékokat is kitalálhatsz, vagy akár egy-egy lapot is felhasználhatsz.

A memória és a Fekete Péter már kisgyermekkortól lehetőséget ad a Bibliával történő játékos ismerkedésre, de minden korosztály talál a maga számára olyan játékot, amelyen keresztül új szempontokkal merülhet el Isten írott igéjében.

Használhatod személyes imádsághoz, hittanórán, ifiprogramon, a családoddal, barátaiddal játszva. Használhatsz egy paklit, de kettőt is, vagy akár még többet, ha sokan vagytok.

A játékleírásban felsorolt igék kigyűjtve is olvashatóak ide kattintva.

Kapcsolódjunk a Bibliához!
Kapcsolódjunk bibliai emberekhez!
A Bibliában Isten kapcsolódik hozzánk.

A játékot készítette: Simon Réka
Grafikai kivitelezés: Kemény Márton