Középiskolai Könnyűzenei Program

Könnyűzene, „nem középiskolás fokon…"

Frissítve: 2022.05.05. 17:49
Beküldte galambos - 2022, május 5 - 17:47
A budapesti Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium adott otthont a Magyarországi Evangélikus Egyház Középiskolai Könnyűzenei Programjának április 27-én. Az összejövetelen a többszólamú gospel éneklést Brebovszky Klára vezette, a percussion foglalkozást Franczia Dani. És hogy milyen is volt ez a nap valójában? Arról a legjobb, ha egy résztvevő számol be szubjektívan. Alábbiakban az Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 8. osztályos diákjának, Sághy Balázs Boldizsárnak gondolatait osztjuk meg.

Énekeljünk vagy doboljunk…?

Frissítve: 2022.09.30. 10:24
Beküldte galambos - 2022, április 12 - 18:05
A tavasz érkezésével a Középiskolai Könnyűzenei Programon belül is felpezsdült az élet. A Gyülekezeti és Missziói osztály szervezésében és a NOO-EPSZTI támogatásával regionális workshopokat szerveztünk és hangszer pályázatot írtunk ki a programban részt vevő zenekarok részére.