szakmai műhely

Küldetésünk az ifjúságért – szakmai konferencia

Frissítve: 2023.11.28. 11:35
Beküldte galambos - 2023, november 20 - 17:26
A szélrózsa minden irányából érkeztek gyülekezeti munkatársak, hitoktatók és lelkészek november 18-án a Magyarországi Evangélikus Egyház Gyermek-​ és Ifjúsági Bizottsága, valamint az országos iroda gyülekezeti és missziói osztálya (Gyümi) által szervezett szakmai konferenciára az egyház budapesti székházába. Az évente megrendezett, Küldetésünk az ifjúságért elnevezésű esemény célja az ifjúsággal foglalkozók módszertani és lelki támogatása, tapasztalatcseréjének segítése.

Megtöltötték a korsókat – Konferencia a gyermek- és ifjúsági munkában szolgálóknak

Frissítve: 2022.04.11. 13:32
Beküldte galambos - 2021, november 17 - 14:40
Lelkiekben megerősödve, kapcsolatok terén és módszertanilag is gazdagodva térhettek vissza gyülekezeteikbe mindazok, akik részt vettek a november 13-i, Küldetésünk az ifjúságért címmel rendezett szakmai konferencián Budapesten, egyházunk Üllői úti országos székházában.

Az egyház a fiatalok között – Megvitatták az ökumenikus ifjúságkutatás eredményeit

Frissítve: 2022.04.27. 18:36
Beküldte galambos - 2021, október 26 - 08:34
Szakmai műhelyt tartott budapesti székházában a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsának Ifjúsági Bizottsága a 2020-as ökumenikus ifjúságkutatás kiértékelése kapcsán 2021. október 21-én. A szakmai műhelyen előadást tartott a kutatásban részt vevő Bacsó Benjámin baptista lelkipásztor, Lukács Máté András evangélikus lelkész és Ablonczy Áron református lelkipásztor, az Ifjúságépítők szervezet vezetője.